Αγωνιστικές διακρίσεις 2004-2019

Pin It

 

logo

 

Γ.Ο. ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ: ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ KAI ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ 2004-2019

2004

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ:

ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΡΕΤΗ

ΧΡΥΣΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ, ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ:

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΔΟΥΒΗ, ΚΟΝΤΡΑ, ΑΣΤΕΡΙΟΥ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΚΟΥΚΟΥΔΑ, ΚΑΛΑΝΤΖΗ, ΑΡΤΕΜΙΑΔΟΥ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (Ε.Γ. ΜΙΚΡΑΣ)

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ:

ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΚΟΝΤΡΑ ΚΙΚΗ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΛΟΥΚΙΑ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ:

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΛΟΥΚΙΑ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΔΟΥΒΗ, ΑΣΤΕΡΙΟΥ, ΚΟΝΤΡΑ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΤΡΙΚΑΛΑ)

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ:

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ, ΚΑΛΑΝΤΖΗ, ΚΟΥΚΟΥΔΑ, ΑΡΤΕΜΙΑΔΟΥ

2005

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ (Ε.Γ. ΜΙΚΡΑΣ)

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ συμμετοχή 11 αθλητών - αθλητριών

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ οι παρακάτω διακρίσεις

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ, ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ, ΑΡΤΕΜΙΑΔΟΥ, ΚΑΛΑΝΤΖΗ στην κατηγορία Παγκορασίδων Β'

ΧΑΛΚΙΝΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΜΗΛΙΟΣ, ΜΗΛΙΟΣ, ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ στην κατηγορία Παμπαίδων Α'

ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΚΑΛΑΝΤΖΗ - ΠΑΡΑΔΕΛΗ

2ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΚΑΙ ΑΚΡ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΥ (Ε.Γ. ΜΙΚΡΑΣ, 16-18/12/2005)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 5 ΑΘΛΗΤΩΝ

2006

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ (ΚΑΒΑΛΑ, 08-09/04/2006)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 11 ΑΘΛΗΤΩΝ - ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ

8ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΓΕΝΙΚΗΣ & ΑΕΡΟΒΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 10 ΠΑΙΔΙΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

2007

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ (ΠΕΡΑΙΑ, 10-11/03/2007)

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ: ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 12 ΑΘΛΗΤΩΝ - ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ - ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ:

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΚΑΛΑΤΖΗ ΛΟΥΚΙΑ - ΑΡΤΕΜΙΑΔΟΥ ΑΛΚΥΩΝΗ στο ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ, ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΠΑΣΣΑΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ στην κατηγορία Παμπαίδων Β'

ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ και ΠΑΡΑΔΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ: 3η θέση στον ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ και ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ του ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ τον ΙΟΥΝΙΟ του 2007

1η ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΟΥ ΔΙΑΔΡΟΜΟΥ & ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, 15-16/12/2007)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 13 ΑΘΛΗΤΩΝ - ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ

2008

ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ (ΟΝΤΕΝΣΕ, ΔΑΝΙΑ)

ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ

18η ΘΕΣΗ: ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ 2008

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ ΣΤΗΝ ΠΕΡΑΙΑ, 12-13/04/2008

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 15 ΑΘΛΗΤΩΝ - ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΙΔΕΣ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΠΑΣΑΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΚΥΖΙΡΙΔΟΥ ΦΕΛΙΣΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΑ Α

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΒΑΛΚΑΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΑ Β

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ: ΣΑΡΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ , ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΠΑΡΑΔΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΑΡΤΕΜΙΑΔΟΥ ΑΛΚΥΩΝΗ, ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΑ Α

ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΓΩΝΑΣ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ “SPARTACUS THERMI SPRINGS CUP”

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 7 ΑΘΛΗΤΩΝ - ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΠΑΡΑΔΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΑΕΣΓΒΕ (16/03/2008)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 7 ΑΘΛΗΤΩΝ - ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ:

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΚΑΛΑΤΖΗ ΛΟΥΚΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΑΡΤΕΜΙΑΔΟΥ ΑΛΚΥΩΝΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α

2009

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ 2009

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 15 ΑΘΛΗΤΩΝ - ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΒΑΛΚΑΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΠΑΡΑΔΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ

ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α

ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΠΑΣΑΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΒΑΛΚΑΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΚΥΖΙΡΙΔΟΥ ΦΕΛΙΣΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α

ΔΜΤ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β

ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΒΑΛΚΑΝΟΥ, ΚΥΖΙΡΙΔΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α

ΟΜΑΔΙΚΟ ΔΜΤ

ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ, ΣΜΕΡΝΤΑ, ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ, ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ «SPARTACUS» (10-11/10/2009)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 7 ΑΘΛΗΤΩΝ - ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ:

ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β

2010

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΑΕΣΓΒΕ ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 07/03/2010

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 10 ΑΘΛΗΤΩΝ - ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ:

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΚΑΛΑΤΖΗ ΛΟΥΚΙΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤ. ΑΡΤΕΜΙΑΔΟΥ ΑΛΚΥΩΝΗ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΑΓΓΕΛΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β

ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΑΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΝΕΑΝΙΔΕΣ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ - ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ - ΣΜΕΡΝΤΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ (Ε.Γ. ΜΙΚΡΑΣ, 12-13/03/2010)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 5 ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ:

ΚΟΣΚΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΑΛΜΑ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Α-Β-Γ-Δ ΚΑΤΗΓ. Β-Δ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΗΝ ΠΕΡΑΙΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 14 ΑΘΛΗΤΩΝ - ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΣΤΙΣ ΤΕΛΙΚΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΤΟΥΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Δ' ΚΑΤΗΓ. Β'-Δ' ΠΕΡΙΦ. (Ε.Γ. ΜΙΚΡΑΣ, 17-18/04/2010)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 5 ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΟΥΣ

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ:

ΠΑΤΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΚΑΤΗΓ. Δ

2011

ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Δ' ΚΑΤ. (28/05/2011)

5η ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΙΚΟ Γ.Ο. ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

Δ1

ΜΗΛΙΟΥ ΔΑΝΑΗ 4Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 3Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ

ΝΤΑΣΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 18Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΛΥΒΙΖΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 26Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΚΟΥΖΟΥΝΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 28Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

Δ2

ΠΑΤΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 2Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 2Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 1Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 3Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ 2011

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΟΥ 4Η ΘΕΣΗ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΛΟΥΚΙΑ 16Η ΘΕΣΗ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΛΚΥΩΝΗ 14Η ΘΕΣΗ ΝΕΑΝΙΔΕΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 6Η ΘΕΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΑΓΓΕΛΑ 5Η ΘΕΣΗ ΔΑ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ 2Η ΘΕΣΗ ΔΑ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 3Η ΘΕΣΗ ΔΑ

ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3Η ΘΕΣΗ ΔΒ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 1Η ΘΕΣΗ ΔΒ

ΣΜΕΡΝΤΑ ΙΑΚΩΒΟΣ 4Η ΘΕΣΗ ΔΒ

ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 5Η ΘΕΣΗ ΔΒ

ΔΜΤ

ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΛΟΥΚΙΑ 7Η ΘΕΣΗ ΝΕΑΝΙΔΕΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 5Η ΘΕΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΤΖΟΥΤΖΙΑ ΑΓΓΕΛΑ 4Η ΘΕΣΗ ΔΑ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ 4Η ΘΕΣΗ ΔΑ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 5Η ΘΕΣΗ ΔΑ

ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3Η ΘΕΣΗ ΔΒ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 3Η ΘΕΣΗ ΔΒ

ΣΜΕΡΝΤΑ ΙΑΚΩΒΟΣ 5Η ΘΕΣΗ ΔΒ

ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΑΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΙΤΖΗ 5Η ΘΕΣΗ

ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ - ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ 1Η ΘΕΣΗ ΔΑ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 2Η ΘΕΣΗ ΔΑ

ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ - ΣΜΕΡΝΤΑ 3Η ΘΕΣΗ ΔΑ                                            

2012

ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ (Ε.Γ. ΜΙΚΡΑΣ)

ΜΑΡΩ ΠΑΤΜΑΝΙΔΟΥ 11Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 12Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 13Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ Γ' ΚΑΤΗΓ. (ΑΘΗΝΑ, 23/06/2012)

ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

16η ΠΑΤΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

24η ΤΖΟΥΤΖΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

25η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΘΑΛΕΙΑ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ Δ' ΚΑΤΗΓ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, 09/06/2012)

ΟΜΑΔΙΚΟ 4η ΘΕΣΗ  Γ.Ο. ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ  Δ1

2η ΝΤΑΣΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ και 2η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 4Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 3Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 3Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

4η ΛΥΒΙΖΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ και 6η ΣΤΗ ΔΟΚΟ 3Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

12η ΚΟΝΤΡΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ και 6Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ

ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ Δ2

8η ΜΗΛΙΟΥ ΔΑΝΑΗ και 1η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 8Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 4Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

10η ΚΟΥΖΟΥΝΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ: ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ Β'-Δ' ΠΕΡΙΦ. (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ)

ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ

ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1Η ΘΕΣΗ

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 4Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΜΤ, 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 4Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΜΤ, 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΝΗ 7Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 4Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΜΤ, 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΒΑΛΚΑΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 12Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 2Η ΣΤΟ ΔΜΤ, 2Η ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΑΓΓΕΛΑ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 3Η ΣΤΟ ΔΜΤ, 1Η ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΑΡΤΕΜΙΑΔΟΥ ΑΛΚΥΩΝΗ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 1Η ΣΤΟ ΔΜΤ, 1Η ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 13Η ΣΤΟ ΔΜΤ

ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 5Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 4Η ΣΤΟ ΔΜΤ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ 2012

ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ 4Η ΘΕΣΗ ΠΑΙΔΕΣ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 12Η ΘΕΣΗ ΠΑΙΔΕΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 8Η ΘΕΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΑΓΓΕΛΑ 1Η ΘΕΣΗ ΔΑ

ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4Η ΘΕΣΗ ΔΑ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 8Η ΘΕΣΗ ΔΑ

ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 8Η ΘΕΣΗ ΔΒ

ΔΜΤ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ 4Η ΘΕΣΗ ΠΑΙΔΕΣ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 7Η ΘΕΣΗ ΠΑΙΔΕΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 8Η ΘΕΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΑΓΓΕΛΑ 2Η ΘΕΣΗ ΔΑ

ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4Η ΘΕΣΗ ΔΑ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 1Η ΘΕΣΗ ΔΑ

ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 2Η ΘΕΣΗ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΒΑΛΚΑΝΟΥ 5Η ΘΕΣΗ

ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ - ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ 1Η ΘΕΣΗ

2013

ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ Γ' ΚΑΤΗΓ.  (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, 27/04/2013)

ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

18η ΠΑΤΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

26η ΤΖΟΥΤΖΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

35η ΚΟΥΖΟΥΝΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ Δ' ΚΑΤΗΓ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, 09/06/2013)

ΟΜΑΔΙΚΟ 1η θεση Γ.Ο.ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ Δ1

4η ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ 1Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 3Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ

10η ΒΑΒΑΤΣΙΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΙ 2Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 5Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ

ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ Δ2

2η ΝΤΑΣΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΙ 4Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 3Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 5Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 5Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

3η ΚΟΝΤΡΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΚΑΙ 8Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 2Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 3Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

4η ΛΥΒΙΖΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΚΑΙ 2Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 4Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 1Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 8Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ Δ' ΚΑΤ. (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, 22-06-2013)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ 5 ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ

ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ Δ2 ΛΥΒΙΖΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ Α'-Β'-Γ'-Δ' ΚΑΤΗΓ., Β'-Δ' ΠΕΡΙΦ. (06-07/04/2013, ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ 12 ΑΘΛΗΤΕΣ - ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ 2013

ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ

ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1Η ΘΕΣΗ

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΒΑΛΚΑΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 4Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 7Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΜΤ (ΚΑΤΗΓ. ΝΕΑΝΙΔΕΣ)

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 5Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΜΤ, 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ (ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΕΣ)

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 5Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 7Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΜΤ, 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ (ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΕΣ)

ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΑΓΓΕΛΑ 13Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 6Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΜΤ (ΚΑΤΗΓ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΜΤ (ΚΑΤΗΓ. ΔΑ)

ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 4Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΜΤ (ΚΑΤΗΓ. ΔΒ)

ΠΑΝΤΟΣΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 5Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΜΤ (ΚΑΤΗΓ. ΔΒ)

ΣΙΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΟΣ 7Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΜΤ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΗΛΙΚΙΩΝ 13-17 (ΣΟΦΙΑ, ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΔΥΟ ΑΘΛΗΤΩΝ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ ΚΑΙ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

2014

ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ Γ' ΚΑΤ. (ΛΑΥΡΙΟ, 21/06/2014)

ΟΜΑΔΙΚΟ 4η θεση Γ.Ο.ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

8η ΠΑΤΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ 6Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ, 8Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ

27η ΝΤΑΣΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΙ 6Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ

33η ΛΥΒΙΖΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

40η ΚΟΥΖΟΥΝΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

49η ΚΟΝΤΡΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ Δ' ΚΑΤΗΓ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, 15/06/2014)

ΟΜΑΔΙΚΟ 3η ΘΕΣΗ Γ.Ο.ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ Δ1

1η ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ 1Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 1Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 8Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 2Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

2η ΒΑΒΑΤΣΙΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΙ 2Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 4Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 1Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 4Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

6η ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ 6Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ

20η ΒΑΡΥΤΙΜΟΥ ΣΟΦΙΑ

51η ΦΑΙΤΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ

ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ Δ2

13η ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ Α'-Β'-Γ' ΚΑΤΗΓ. (ΑΘΗΝΑ)

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

ΧΡΥΣΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΚΑΤΗΓ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΧΡΥΣΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΔΜΤ ΚΑΤΗΓ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 6Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΜΤ, 5Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, ΚΑΤΗΓ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΑΓΓΕΛΑ 4Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 4Η ΣΤΟ ΔΜΤ, 8Η ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, ΚΑΤΗΓ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 3Η ΣΤΟ ΔΜΤ, 8Η ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, ΚΑΤΗΓ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ 4Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 5Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΜΤ, 5Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, ΚΑΤΗΓ. ΕΦΗΒΩΝ

ΒΑΛΚΑΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 5Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, ΚΑΤΗΓ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 5Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ Δ' ΚΑΤΗΓ Β'-Δ' ΠΕΡΙΦ. (ΠΕΡΑΙΑ, 21-22/06/2014)

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

ΧΡΥΣΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΔΜΤ ΚΑΤΗΓ. ΑΓΟΡΙΩΝ ΔΒ

ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 6Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΜΤ ΚΑΤΗΓ. ΔΑ

ΠΑΝΤΟΣΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 8Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΚΑΤΗΓ. ΔΒ

ΣΙΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 5Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΜΤ ΚΑΤΗΓ. ΔΒ

ΚΑΤΣΟΥΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΜΤ ΚΑΤΗΓ. ΔΒ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 4Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΜΤ ΚΑΤΗΓ. ΔΒ

ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΟΣ 4Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 7Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΜΤ ΚΑΤΗΓ. ΔΒ

ΔΙΕΘΝΗΣ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ “SPARTACUS CUP” (ΤΡΙΑΔΙ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ 7Η ΘΕΣΗ ΕΦΗΒΟΣ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 4Η ΘΕΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΑ

ΠΑΝΤΟΣΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΑ Β

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ-ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

2015

ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (Ε.Γ. ΜΙΚΡΑΣ)

ΠΑΤΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΛΑΥΡΙΟ, 02/05/2015)

ΛΥΒΙΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 17Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 18Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ Δ' ΚΑΤΗΓ. (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, 30-31/05/2015)

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Γ.Ο. ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ

Δ1

ΒΑΡΥΤΙΜΟΥ ΣΟΦΙΑ 1Η ΘΕΣΗ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ & 3Η ΔΙΖΥΓΟ, 2Η ΕΔΑΦΟΣ, 3Η ΑΛΜΑ, 5Η ΔΟΚΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΗ ΜΑΡΙΑ 3Η ΘΕΣΗ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ & 1Η ΑΛΜΑ, 7Η ΕΔΑΦΟΣ, 1Η ΔΙΖΥΓΟ

ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 10Η ΘΕΣΗ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ & 10Η ΑΛΜΑ, 9Η ΔΟΚΟ, 10Η ΔΙΖΥΓΟ

Δ2

ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΘΗΝΑ. 2Η ΘΕΣΗ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ & 2Η ΕΔΑΦΟΣ, 2Η ΑΛΜΑ, 3Η ΔΟΚΟ, 2Η ΔΙΖΥΓΟ

ΒΑΒΑΤΣΙΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 5Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ & 3Η ΕΔΑΦΟΣ, 2Η ΔΟΚΟ, 3Η ΑΛΜΑ, 11Η ΔΙΖΥΓΟ

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ Α'-Β'-Γ'-Δ' ΚΑΤΗΓ. Β'-Δ' ΠΕΡΙΦ. (ΠΕΡΑΙΑ, 14-15/03/2015)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ 13 ΑΘΛΗΤΕΣ - ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ

ΟΛΟΙ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΑΝ ΣΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΤΟΥΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ Α'-Β'-Γ' ΚΑΤΗΓ. (ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ, 09-10/05/2015)

ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 2Η ΘΕΣΗ ΔΜΤ ΝΕΑΝΙΔΕΣ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 3Η ΘΕΣΗ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ, 2Η ΘΕΣΗ ΔΜΤ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ 1Η ΘΕΣΗ ΔΜΤ ΕΦΗΒΟΙ, 5Η ΘΕΣΗ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5Η ΘΕΣΗ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΠΑΙΔΕΣ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ - ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 4Η ΘΕΣΗ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ Δ' ΚΑΤΗΓ Β'-Δ' ΠΕΡΙΦ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, 07/06/2015)

ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1Η ΘΕΣΗ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β ΚΑΙ 4Η ΘΕΣΗ DMT

ΣΙΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4Η ΘΕΣΗ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β ΚΑΙ 2Η ΘΕΣΗ DMT

ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 6Η ΘΕΣΗ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β ΚΑΙ 7Η ΘΕΣΗ ΔΜΤ

ΙΛΤΣΟΥ ΕΛΕΝΑ 4Η ΘΕΣΗ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β

ΛΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 8Η ΘΕΣΗ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β ΚΑΙ 6Η ΘΕΣΗ ΔΜΤ

ΠΑΝΤΟΣΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 8Η ΘΕΣΗ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α ΚΑΙ 2Η ΘΕΣΗ ΔΜΤ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΗΛΙΚΙΩΝ 13-17 ΕΤΩΝ (ΟΝΤΕΝΣΕ, ΔΑΝΙΑ)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΗΣ ΑΘΛΗΤΡΙΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑΣ ΜΕ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΒΟΥΛΓΑΡΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ (ΣΤΑΡΑ ΖΑΓΟΡΑ, 16-18/10/2015)

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΜΤ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΜΤ

ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΜΤ

ΠΑΝΤΟΣΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 5Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

2016

ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΑΕΣΓΒΕ (Ε.Γ. ΜΙΚΡΑΣ, 18-19/03/2016)

ΒΑΒΑΤΣΙΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 10Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΥΒΙΖΟΥ 11Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΚΑΙ 6Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ

7Ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ (ΠΕΡΑΙΑ, 09-10/04/2016)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΑΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ (Ε.Γ. ΜΙΚΡΑΣ, 23-24/04/2016)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΥΒΙΖΟΥ 33Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΑΒΑΤΣΙΟΥΛΑ 17Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΑΘΗΝΑ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 31Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ 26Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ Δ' ΚΑΤΗΓ. Β'-Δ' ΠΕΡΙΦ. (Ε.Γ. ΜΙΚΡΑΣ, 04-05/06/2016)

ΧΡΥΣΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Γ.Ο. ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ

ΒΑΡΥΤΙΜΟΥ ΣΟΦΙΑ 6Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 3Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 2Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 6Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΗ ΜΑΡΙΑ 5Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 1Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 5Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 3Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 3Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 3Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 4Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 3Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 3Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 2Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 1Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 4Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 2Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΠΑΡΔΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 7Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 6Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 8Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 22Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΓΚΟΥΝΤΟΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ 27Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

3Ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ (ΠΕΡΑΙΑ, 27-28/02/2016)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ 13 ΑΘΛΗΤΕΣ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ

ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ (ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ, ΙΣΠΑΝΙΑ, ΜΑΡΤΙΟΣ 2016)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΗΣ ΑΘΛΗΤΡΙΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑΣ

5Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ Α'-Β'-Γ'-Δ' ΚΑΤΗΓ. Β'-Δ' ΠΕΡΙΦ.

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ 14 ΑΘΛΗΤΕΣ - ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ

ΟΛΟΙ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΑΝ ΣΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΤΟΥΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΙΩΑΝΝΑ ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΙΩΣΗΦ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ Α'-Β'-Γ' ΚΑΤΗΓ. (ΑΘΗΝΑ, 22-24/04/2016)

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ 3Η ΘΕΣΗ στο ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ και 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΜΤ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΜΤ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΙΩΑΝΝΑ ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΜΤ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ Δ' ΚΑΤΗΓ. Β'-Δ' ΠΕΡΙΦ. (ΚΑΒΑΛΑ, 11-12/06/2016)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ 7 ΑΘΛΗΤΕΣ - ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΔΜΤ

ΠΑΝΤΟΣΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 8Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 15Η ΣΤΟ ΔΜΤ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤ ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 4Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΜΤ

ΛΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 8Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 4Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΛΟΥΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 2Η ΣΤΟ ΔΜΤ

ΙΛΤΣΟΥ ΕΛΕΝΑ 6Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΜΗΝΑΣΙΔΟΥ ΕΛΕΑΝΑ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΔΜΤ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΠΟΛΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΟ ΔΜΤ

ΒΟΥΛΓΑΡΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ (ΓΙΑΜΠΟΛ, ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ, 28-30/10/2016)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 8 ΑΘΛΗΤΩΝ - ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΝΕΑΝΙΔΕΣ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΠΑΝΤΟΣΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΛΟΥΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 4Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

2Ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ (ΑΘΗΝΑ, 19-20/11/2016)

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΦΗΒΟΙ

ΛΟΥΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 6Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β

ΛΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 8Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β

2017

ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ Α'-Β' ΚΑΤΗΓ.

ΛΥΒΙΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 10Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 17Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 9Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 10Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 18Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Δ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Β' ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ (Ε.Γ. ΜΙΚΡΑΣ, 03-04/06/2017)

7Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ

ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 2Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 2Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 5Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 5Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΒΑΡΣΑΜΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 8Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΤΣΙΑΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ 23Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 33Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΠΑΡΔΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 40Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΛΑΥΡΙΟ, 13-14/05/2017)

4Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ

ΒΑΒΑΤΣΙΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 6Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 3Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 4Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ

ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΘΗΝΑ 10Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 5Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 4Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 8Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΒΑΡΥΤΙΜΟΥ ΣΟΦΙΑ 28Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΗ ΜΑΡΙΑ 31Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 34Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2017

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 9Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2017

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 1Η ΘΕΣΗ

ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1Η ΘΕΣΗ

ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 3Η ΘΕΣΗ

ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 9ΗΘΕΣΗ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 7Η ΘΕΣΗ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ 6Η ΘΕΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ (ΛΑΥΡΙΟ, 29-30/04/2017)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ 5 ΑΘΛΗΤΕΣ - ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΝΕΑΝΙΔΕΣ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 6Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ Δ.Μ.Τ.

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΠΑΝΤΟΣΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 6Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 6Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Δ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Β' ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, 20-21/05/2017)

ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΜΕ 11 ΑΘΛΗΤΕΣ - ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β

5Η ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΔΜΤ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΔΜΤ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α

ΛΟΥΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3Η ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ Δ.Μ.Τ

ΣΙΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ Δ.Μ.Τ.

ΙΛΤΣΟΥ ΕΛΕΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ Δ.Μ.Τ.

ΠΟΛΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ Δ.Μ.Τ.

ΝΤΕΝΤΕ ΜΙΧΑΗΛ 5Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 4Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ Δ.Μ.Τ., 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΝΤΕΝΤΕ ΙΩΑΝΝΗΣ 4Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 7Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ Δ.Μ.Τ., 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 6Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 5Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ Δ.Μ.Τ., 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗΣ 6Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ Δ.Μ.Τ., 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΜΗΝΑΣΙΔΟΥ ΕΛΕΑΝΑ 8Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΡΟΔΗ 8Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ Δ.Μ.Τ.

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ 2017

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΑΝ ΣΤΟΥΣ 10 ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΟΥΣ:

ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΦΗΒΟΙ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ

ΠΑΝΤΟΣΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΛΟΥΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΙΛΤΣΟΥ ΕΛΕΝΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΣΙΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

ΠΟΛΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΚΥΠΕΛΛΟ "SCALABIS CUP" (ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ, ΙΟΥΛΙΟΣ 2017)

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 5Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΠΑΝΤΟΣΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 11Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΝΕΩΝ (ΣΟΦΙΑ, 13-20/11/2017)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ 2 ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΕ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΤΗΝ 57Η ΘΕΣΗ

ΠΑΝΤΟΣΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΕ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΤΗΝ 54Η ΘΕΣΗ

2018

ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

Α' ΦΑΣΗ Δ' ΚΑΤΗΓ. Β' ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ (Ε.Γ. ΜΙΚΡΑΣ, 21-22/04/2018)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ 6 ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

6 ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ Δ1

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΒΑΡΣΑΜΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 6Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΤΣΙΑΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ 7Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΚΑΤΣΑΒΟΥΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 12Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Δ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Β' ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ (Ε.Γ. ΜΙΚΡΑΣ, 02/06/2018)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ 7 ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

6 ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ Δ1

ΒΑΡΣΑΜΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 4Η ΑΛΜΑ, 2Η ΔΙΖΥΓΟ, 2Η ΔΟΚΟΣ, 7Η ΕΔΑΦΟΣ

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 3Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 1Η ΑΛΜΑ, 8Η ΔΙΖΥΓΟ, 3Η ΔΟΚΟΣ, 5Η ΕΔΑΦΟΣ

ΤΣΙΑΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ 6Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 6Η ΑΛΜΑ, 6Η ΔΙΖΥΓΟ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 12Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΚΑΤΣΑΒΟΥΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 12Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 40Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

Α' ΦΑΣΗ Γ’ ΚΑΤΗΓ. Β' ΠΕΡΙΦ. (Ε.Γ. ΜΙΚΡΑΣ, 18/03/2018)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ 5 ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΒΑΡΥΤΙΜΟΥ ΣΟΦΙΑ 4Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΒΑΒΑΤΣΙΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 7Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΗ ΜΑΡΙΑ 8Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΟΥ ΝΑΤΑΣΑ 15Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ Γ' ΚΑΤΗΓ. (ΑΘΗΝΑ, 12/05/2018)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ 5 ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ

ΒΑΒΑΤΣΙΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 9Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΘΗΝΑ 17Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΒΑΡΥΤΙΜΟΥ ΣΟΦΙΑ 31Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΟΥ ΝΑΤΑΣΑ 34Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΗ ΜΑΡΙΑ 35Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ Α'-Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ (Ε.Γ. ΜΙΚΡΑΣ, 19-20/05/2018)

ΛΥΒΙΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 8Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 9Η ΑΛΜΑ, 6Η ΔΙΖΥΓΟ, 15Η ΔΟΚΟ, 6Η ΕΔΑΦΟΣ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ “HORIZON CUP” (Ε.Γ. ΜΙΚΡΑΣ, ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2018)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ 3 ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΕΣΓΒΕ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, 12/04/2018)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ 15 ΑΘΛΗΤΕΣ - ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΠΑΓΚ Β'

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΔΜΤ ΠΑΓΚ Β'

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΡΟΔΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΡΟΔΗ ΣΤΟ ΔΜΤ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΠΑΓΚ Α'

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΔΜΤ ΠΑΓΚ Α'

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΛΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΔΜΤ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΛΟΥΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΔΜΤ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΙΛΤΣΟΥ ΕΛΕΝΑ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΠΑΜΠ Β'

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΔΜΤ ΠΑΜΠ Β'

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΠΟΛΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΜΤ ΠΑΜΠ Β'

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΠΑΜΠ Α'

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΙΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΔΜΤ ΠΑΙΔΕΣ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΝΤΕΝΤΕ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΔΜΤ ΠΑΙΔΕΣ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΠΑΝΤΟΣΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ Α'-Β'-Γ'-Δ' ΚΑΤΗΓ. Β' ΠΕΡΙΦ. (ΣΕΡΡΕΣ, 03-04/03/2018)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ 15 ΑΘΛΗΤΕΣ - ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ

ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΚΕΡΔΙΣΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΤΟΥΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ Α'-Β'-Γ' ΚΑΤΗΓ. (ΛΑΥΡΙΟ, 28-29/04/2018)

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΚΑΤΗΓ. ΝΕΑΝΙΔΕΣ

ΠΑΝΤΟΣΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 11Η ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΚΑΤΗΓ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΣΙΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ΟΣ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΕΣ

ΝΤΕΝΤΕ ΙΩΑΝΝΗΣ 8ΟΣ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΕΣ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ Δ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Β' ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ, 12-13/05/2018)

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

3 ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΠΑΓΚ Β'

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΡΟΔΗ 6Η ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 6Η ΣΤΟ ΔΜΤ

ΜΗΝΑΣΙΔΟΥ ΕΛΕΑΝΑ 8Η ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 5Η ΣΤΟ ΔΜΤ

3 ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΠΑΜΠ Β'

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΠΟΛΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΔΜΤ

ΝΤΕΝΤΕ ΜΙΧΑΗΛ 8ΟΣ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 5ΟΣ ΣΤΟ ΔΜΤ

3 ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΠΑΓΚ Α'

4Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΤΟ ΔΜΤ ΠΑΓΚ Α'

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΛΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 5Η ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΛΟΥΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 5Η ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 5Η ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 4Η ΣΤΟ ΔΜΤ

ΙΛΤΣΟΥ ΕΛΕΝΑ 8Η ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 7ΟΣ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 4ΟΣ ΣΤΟ ΔΜΤ

ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ (ΜΠΑΚΟΥ, ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ, 19-28/04/2018)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΕ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 12Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΚΑΙ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΕΩΝ (ΜΠΟΥΕΝΟΣ ΑΪΡΕΣ, ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ,ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ 2018)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΕ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 9Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΚΑΙ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΜΙΚΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ «EGO ASTRO GYΜ» (ΑΘΗΝΑ, 14-16/06/2018)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ ΟΜΑΔΑ 13 ΑΘΛΗΤΩΝ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ

2019

ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

Α' ΦΑΣΗ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ Γ' ΚΑΤΗΓ. (Ε.Γ. ΜΙΚΡΑΣ, 03-04/05/2019)

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

ΒΑΒΑΤΣΙΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 6Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 10Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 6Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 7Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΑΛΜΑ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΔΟΚΟ ΚΑΙ 14Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΒΑΡΥΤΙΜΟΥ ΣΟΦΙΑ 7Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 7Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 7Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ ,13Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 16Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΠΑΡΔΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 13Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 4Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 17Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 10Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 28Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ Δ' ΚΑΤΗΓ. ΑΕΣΓΒΕ (Ε.Γ. ΜΙΚΡΑΣ, 06-07/04/2019)

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ

ΤΣΙΑΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΑΛΜΑ, ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 10Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 7Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΒΑΡΣΑΜΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 5Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΑΛΜΑ, ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ, 7Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 13Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 16Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 18Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 6Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 19Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 11Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΑΛΜΑ, ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΔΟΚΟ, ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΚΑΤΣΑΒΟΥΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 5Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 10Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 4Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 4Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 3Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 4Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 4Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ, ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΑΛΜΑ

Α' ΦΑΣΗ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ Δ' ΚΑΤΗΓ. Β' ΠΕΡΙΦ. (Ε.Γ. ΜΙΚΡΑΣ, 11-12/05/2019)

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΑΛΜΑ, ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΔΟΚΟ, ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΚΑΤΣΑΒΟΥΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 9Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 11Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 8Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 16Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 7Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 6Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 4Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ, 6Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ

ΤΣΙΑΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ 4Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 8Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 5Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 7Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΒΑΡΣΑΜΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 10Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 15Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 21Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 14Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 14Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 10Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ Δ' ΚΑΤΗΓ. Β' ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ (Ε.Γ. ΜΙΚΡΑΣ, 08-09/06/2019)

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΑΛΜΑ, ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΔΟΚΟ, ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΚΑΤΣΑΒΟΥΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 7Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 20Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 7Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 6Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 6Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 4Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ, 6Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ

ΤΣΙΑΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ 8Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 5Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 9Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 14Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 7Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΒΑΡΣΑΜΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 7Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 5Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 10Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 22Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (Ε.Γ. ΜΙΚΡΑΣ, 18/05/2019)

ΒΑΡΥΤΙΜΟΥ ΣΟΦΙΑ 17Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΗ ΜΑΡΙΑ 27Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΠΑΡΔΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 47Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α'-Β' ΚΑΤΗΓ. (Ε.Γ. ΜΙΚΡΑΣ, 11-12/07/2019)

ΒΑΒΑΤΣΙΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 7Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ, 4Η ΣΤΗ ΔΟΚΟ, 8Η ΣΤΟ ΑΛΜΑ, 16Η ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ, 13Η ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Β' ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ, 06/04/2019)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 17 ΑΘΛΗΤΩΝ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ Α'-Β'-Γ' ΚΑΤΗΓ. (ΛΟΥΤΡΑΚΙ)

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΑΝΤΟΣΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 8η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΚΑΤΗΓ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΛΟΥΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 9Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΚΑΤΗΓ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΛΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 11Η ΘΕΣΗΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΚΑΤΗΓ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Δ' ΚΑΤΗΓ. Β' ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ 2019

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΑΤΗΓ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΑΤΗΓ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΟ ΔΜΤ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΑΤΗΓ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟ ΔΜΤ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΡΟΔΗ 2Η ΘΕΣΗ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 7Η ΘΕΣΗ ΔΜΤ

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΓΑΛΗΝΗ 6Η ΘΕΣΗ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β

ΝΤΕΝΤΕ ΜΙΧΑΗΛ 3Η ΘΕΣΗ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 2Η ΘΕΣΗ ΔΜΤ

ΙΛΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7Η ΘΕΣΗ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 8Η ΘΕΣΗ ΔΜΤ

ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 7Η ΘΕΣΗ ΔΜΤ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α

ΙΛΤΣΟΥ ΕΛΕΝΑ 3Η ΘΕΣΗ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 5Η ΘΕΣΗ ΔΜΤ

ΠΟΛΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1Η ΘΕΣΗ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, 3Η ΘΕΣΗ ΔΜΤ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ "SCALABIS CUP" (ΣΑΝΤΑΡΕΜ, ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ, 02-07/07/2019)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 5 ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΙΛΤΣΟΥ ΕΛΕΝΑ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΛΟΥΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΛΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΡΟΔΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΑΕΣΓΒΕ (Ε.Γ ΜΙΚΡΑΣ)

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β - ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΡΟΔΗ 3Η ΘΕΣΗ

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΓΑΛΗΝΗ 10Η ΘΕΣΗ

ΚΑΛΦΑ ΑΓΑΠΗ 11Η ΘΕΣΗ

ΝΤΕΝΤΕ ΜΙΧΑΗΛ 2Η ΘΕΣΗ

ΙΛΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8Η ΘΕΣΗ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α - ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α

ΙΛΤΣΟΥ ΕΛΕΝΑ 4Η ΘΕΣΗ

ΜΗΝΑΣΙΔΟΥ ΕΛΕΑΝΑ 11Η ΘΕΣΗ

ΠΟΛΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1Η ΘΕΣΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ - ΠΑΙΔΕΣ

ΛΟΥΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2Η ΘΕΣΗ

ΛΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 3Η ΘΕΣΗ

ΣΙΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2Η ΘΕΣΗ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ

ΠΑΝΤΟΣΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2Η ΘΕΣΗ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 1Η ΘΕΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ (ΛΟΥΤΡΑΚΙ, 02-03/11/2019)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ 5 ΑΘΛΗΤΕΣ - ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

1Η ΘΕΣΗ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΡΟΔΗ 7Η ΘΕΣΗ ΚΑΤΗΓ. ΠΑΓΚ. Β'

ΠΟΛΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 8Η ΘΕΣΗ ΚΑΤΗΓ. ΠΑΜΠ. Α'

ΛΟΥΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 10Η ΘΕΣΗ ΚΑΤΗΓ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΠΑΝΤΟΣΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 9Η ΘΕΣΗ ΚΑΤΗΓ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΕ 23 ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ

  • ΣΤΟ "EGO WHITE TOWER GYM FESTIVAL" (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, 04-05/05/2019)
  • ΣΤΟ "HELLAS GYM FOR LIFE CHALLENGE 2019" (ΑΘΗΝΑ, 18-23/06/2019)

(ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ Ε.Γ.Ο.)

 

Pin It

Ελάτε σ΄επαφή

Γυμναστήριο

Μιλήστε  μας

Αλληλογραφία

© www.aias-thermaikou.gr - Webmaster Αντώνης Κεραμιδάς