3o KYΠΕΛΛΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ - STARTING LIST

Pin It

Starting list - Groups 

STARTING LIST

 

TRAMPOLINE GIRLS 8-10 (2 groups)

1

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ XΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

2

ΠΑΠΑΔΑΤΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

3

ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

4

GOCHEVA VIVIAN

“Mladost” Dimitrovgrad

5

ΚΑΤΣΟΥΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

6

ΤΟΥΣΤΖΟΓΛΟΥ ΛΥΔΙΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

7

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

8

ΛΟΥΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

9

ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ

ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

10

ΚΑΤΣΟΥΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

11

ΓΚΙΟΥΛΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

12

ΙΛΤΣΟΥ ΕΛΕΝΑ

ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

13

ΛΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ

ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

14

DELCHEVA GABRIELA

“Mladost” Dimitrovgrad

15

PACHOVA IRENA

Dobri Kostin” Stara Zagora

16

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

17

ΤΣΙΛΟΓΙΩΡΓΗ ΑΝΘΗ

ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

18

ΚΙΣΣΑ ΠΟΛΥXΡΟΝΙΑ

ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ

19

ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ

20

ΚΟΥΚΟΥΔΕΤΣΟΥ ΜΑΡΘΑ

ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ

21

PETKOVA KRISTINA

“Imidj” Ruse

22

NIKOLOVA MAGDALENA

“Mladost” Dimitrovgrad

23

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

24

ΚΡΑΒΒΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ

     

TRAMPOLINE BOYS 8-10

1

BASARBOVSKI GEORGI

“Imidj” Ruse

2

XΑΤΖΗΡΟΔΙΑΣ XΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

3

NAYDENOV RADOMIR

Dobri Kostin” Stara Zagora

4

ΠΟΛΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

5

DIMITROV MARTIN

Dobri Kostin” Stara Zagora

6

ΘΕΜΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ XΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

7

STOIMENOV KALOYAN

“Mladost” Dimitrovgrad

8

ΜΕΡΜΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

9

STOYANOV VALENTIN

Dobri Kostin” Stara Zagora

10

PETROV KALOYAN

“Imidj” Ruse

11

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

12

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

     

TRAMPOLINE GIRLS 11-12 (2 groups)

1

ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΑXΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

2

ΚΑΛΠΑΞΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

3

VELIKOVA EMILIYA

“Imidj” Ruse

4

ΚΙΤΣΙΟΥ ΔΑΝΑΗ

ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

5

ΛΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

6

ΜΟΥΡΑΤΙΑΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

7

ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

8

ΚΟΒΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

9

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΜΑΝΟΥΕΛΛΑ

ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

10

DELCHEVA ANTONIYA

“Mladost” Dimitrovgrad

11

ΚΑΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

12

ΠΑΝΤΟΣΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

13

ΠΑΠΑΖΑXΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

14

XΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ XΑΡΑΛΑΜΠΙΑ - ΡΟΥΜΠΙΝΙ

ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

15

ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ

ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

16

ΑΛΕΞΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

17

ΚΟΝΔΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

18

SARAFOVA DIANA

“Mladost” Dimitrovgrad

     

TRAMPOLINE BOYS 11-12

1

GEORGIEV KRISTIAN

“Imidj” Ruse

2

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

3

ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ XΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

4

GEORGIEV DRAGOMIR

Dobri Kostin” Stara Zagora

5

ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

6

ANGELOV MAKSIM

“Imidj” Ruse

7

VALENTINOV EMANOIL

“Evrotramp” Kyustendil

8

ΜΑΚΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

9

ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

10

GEORGIEV DIMITAR

“Imidj” Ruse

11

ΤΟΥΜΠΑΝ ΡΕΤΖΕΠ

ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ

12

HANDZAROV ILIAN

Dobri Kostin” Stara Zagora

13

DIMOV ALEKSANDAR

Dobri Kostin” Stara Zagora

14

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

     

TRAMPOLINE JUNIOR GIRLS (2 groups)

1

ΘΕΜΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ XΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

2

MAKULOVA ANITA

National Team Bulgaria

3

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

4

MANOLOVA DESISLAVA

National Team Bulgaria

5

ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΓΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

6

ΡΟΜΠΙΕ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

ΑXΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

7

ΛΑΙΜΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ

ΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

8

ΤΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

9

ΠΑΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ

10

ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

11

ΑΡΓΥΡΗ ΕΥΡΥΔΙΚΗ

ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

12

ΤΑΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

13

ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

14

ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

15

ΚΑΛΕΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

16

ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

17

ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΝΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

18

ΑΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

19

ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΝΑ

ΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

20

ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΕΤΑ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

21

ΑΜΠΕΛΙΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ XΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

     

TRAMPOLINE JUNIOR BOYS

1

ΣΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ

2

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

3

STANKOV PETKO

Dobri Kostin” Stara Zagora

4

ΑΡΑΣΤΣΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

5

ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

6

ΓΚΟΓΚΟΡΩΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

7

ΛΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

8

BONCHEV ANTONIO

“Imidj” Ruse

9

ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

10

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ

ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

11

ΝΤΕΡΕΜΠΑΣΙΑΝ ΑΡΣΕΝΗΣ

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

12

ΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

13

YORDANOV IVELIN

National Team Bulgaria

14

ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

15

ΠΕΞΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΓΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

16

ΜΠΑΛΙ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΦΟΗ ΑΡΙΑΔΝΗ

     

TRAMPOLINE SENIOR WOMEN

1

IVANOVA SIMONA

National Team Bulgaria

2

ATANASOVA IVET

National Team Bulgaria

3

MIHALEV MARIYAN

National Team Bulgaria

4

PENEVA HRISTINA

National Team Bulgaria

5

ΚΑΣΑΠΟΓΛΟΥ ΛΙΛΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

     

TRAMPOLINE SENIOR MEN

1

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΓΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

2

ΓΡΑΨΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΡΙΑΔΝΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

3

ΤΟΠΤΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

4

ΓΡΑΨΑΣ  ΜΑΡΙΟΣ

ΑΡΙΑΔΝΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

DMT GIRLS 8-10 (2 groups)

1

NIKOLOVA MAGDALENA

“Mladost” Dimitrovgrad

2

ΚΑΤΣΟΥΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

3

ΛΟΥΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

4

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ XΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

5

ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

6

ΚΑΤΣΟΥΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

7

ΚΙΣΣΑ ΠΟΛΥXΡΟΝΙΑ

ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ

8

ΛΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ

ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

9

ΙΛΤΣΟΥ ΕΛΕΝΑ

ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

10

ΤΣΙΛΟΓΙΩΡΓΗ ΑΝΘΗ

ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

11

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

12

ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

13

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

14

ΓΚΙΟΥΛΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

15

ΚΡΑΒΒΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ

16

DELCHEVA GABRIELA

“Mladost” Dimitrovgrad

17

ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ

18

ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ

ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

19

ΤΟΥΣΤΖΟΓΛΟΥ ΛΥΔΙΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

20

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

21

ΚΟΥΚΟΥΔΕΤΣΟΥ ΜΑΡΘΑ

ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ

     

DMT GIRLS 11-12 (2 groups)

1

ΚΟΝΔΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

2

ΚΙΤΣΙΟΥ ΔΑΝΑΗ

ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

3

ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ

ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

4

XΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ XΑΡΑΛΑΜΠΙΑ - ΡΟΥΜΠΙΝΙ

ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

5

ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

6

ΚΑΡΑΤΣΟΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

7

ΚΑΛΠΑΞΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

8

ΚΑΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

9

ΛΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

10

ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΑXΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

11

ΜΟΥΡΑΤΙΑΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

12

ΑΛΕΞΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

13

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΜΑΝΟΥΕΛΛΑ

ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

14

SARAFOVA DIANA

“Mladost” Dimitrovgrad

15

ΠΑΝΤΟΣΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

16

ΠΑΠΑΖΑXΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

17

DELCHEVA ANTONIYA

“Mladost” Dimitrovgrad

     

DMT JUNIOR GIRLS (2 groups)

1

ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

2

ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

3

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

4

ΘΕΜΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ XΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

5

ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΕΤΑ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

6

ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

7

ΤΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

8

ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

9

ΑΡΓΥΡΗ ΕΥΡΥΔΙΚΗ

ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

10

ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΓΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

11

ΡΟΜΠΙΕ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

ΑXΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

12

ΑΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

13

ΠΑΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ

14

MANOLOVA DESISLAVA

National Team Bulgaria

15

ΚΑΛΕΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

16

MAKULOVA ANITA

National Team Bulgaria

17

ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΝΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

18

ΑΜΠΕΛΙΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ XΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

     

DMT SENIOR WOMEN

1

IVANOVA SIMONA

National Team Bulgaria

2

ATANASOVA IVET

National Team Bulgaria

3

MIHALEV MARIYAN

National Team Bulgaria

4

ΚΑΣΑΠΟΓΛΟΥ ΛΙΛΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

     

DMT BOYS 8-10

1

ΜΕΡΜΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

2

STOYANOV VALENTIN

Dobri Kostin” Stara Zagora

3

XΑΤΖΗΡΟΔΙΑΣ XΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

4

ΘΕΜΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ XΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

5

DIMITROV MARTIN

Dobri Kostin” Stara Zagora

6

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

7

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

     

DMT BOYS 11-12

1

GEORGIEV DRAGOMIR

Dobri Kostin” Stara Zagora

2

DIMOV ALEKSANDAR

Dobri Kostin” Stara Zagora

3

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

4

ΤΟΥΜΠΑΝ ΡΕΤΖΕΠ

ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ

5

ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ XΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

6

ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

7

ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

8

ΜΑΚΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

9

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

10

ΚΟΝΤΟΠΡΙΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

     

DMT JUNIOR BOYS

1

YORDANOV IVELIN

National Team Bulgaria

2

ΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

3

ΣΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΡΑΤΩ ΞΑΝΘΗΣ

4

ΛΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

5

ΝΤΕΡΕΜΠΑΣΙΑΝ ΑΡΣΕΝΗΣ

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

6

ΑΡΑΣΤΣΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

7

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ

ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

8

ΓΚΟΓΚΟΡΩΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΓΑΣ ΑXΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

9

ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

10

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

11

ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

12

ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

13

ΠΕΞΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΓΟ ΚΑΒΑΛΑΣ


SYNCHRO GIRLS 8-12

1

ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΟΥΡΑΤΙΑΔΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

2

ΚΑΤΣΟΥΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΤΣΟΥΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

3

ΚΑΛΠΑΞΗ - ΓΚΙΟΥΛΑΚΗ

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

4

ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΟΥ - ΛΥΡΑ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

5

PETKOVA - VELIKOVA

“Imidj” Ruse

6

ΤΟΥΣΤΖΟΓΛΟΥ - ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

7

ΛΟΥΤΣΗ - ΛΟΥΤΣΗ

ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

8

ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ - ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

9

ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ - ΚΟΝΔΥΛΗ

ΑΟ ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

     

SYNCHRO GIRLS 13+

1

ΤΟΛΗ - ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ

ΓΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

2

ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ - ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ

ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

     

SYNCHRO BOYS 8-12

1

BASARBOVSKI - GEORGIEV

“Imidj” Ruse

2

ΜΕΡΜΙΓΚΑΣ - ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

3

GEORGIEV - ANGELOV

“Imidj” Ruse

     

SYNCHRO BOYS 13+

1

ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΚΡΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

2

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ - ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ

ΓΟ ΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

3

ΝΤΕΡΕΜΠΑΣΙΑΝ - ΤΟΠΤΙΔΗΣ

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

4

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ - ΛΥΡΑΣ

ΣΗΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ

Pin It

Ελάτε σ΄επαφή

Γυμναστήριο

Μιλήστε  μας

Αλληλογραφία

© www.aias-thermaikou.gr - Webmaster Αντώνης Κεραμιδάς