Διακριθέντες αθλητές και αθλήτριες 2011

Pin It

 

ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ 

Κατηγορία ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

1. ΤΖΟΥΤΖΙΑ ΙΩΑΝΝΑ  19η    2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΘΑΛΕΙΑ  20η

Κατηγορία ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

3.ΠΑΤΜΑΝΙΔΟΥ  ΜΑΡΩ  2η στο ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ    1ηστηνΔΟΚΟ, 2η  στο                                                             ΕΔΑΦΟΣ, 3η στο ΑΛΜΑ, 2η στο ΜΟΝΟΖΥΓΟ

4.ΜΗΛΙΟΥ ΔΑΝΑΗ  3η στην ΔΟΚΟ, 6η στο ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

5.ΝΤΑΣΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  18η   

6.ΛΥΒΙΖΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  26η,

7. ΚΟΥΖΟΥΝΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 28η

                            Η ΟΜΑΔΑ  5Η ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ  ΟΜΑΔΙΚΟ

Προπονητές:  ΤΡΑΙΑΝΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ,  ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΗΣ

 

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

Κατηγοριά  ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ

1.ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ:  4η στο ΑΤ. ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ   (παραλληλα πέτυχε  1η θέση   στο                                                                                              πανεπιστήμιο Θρακης)

2. ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ξεχωριστος αθλ. 17ος στο πανερωπαικο μικρότερος αθλ

3.ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΛΟΥΚΙΑ  14η     

4. ΑΡΤΕΜΙΑΔΟΥ  ΑΛΚΥΩΝΗ  12Η 

Κατηγορία  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

5.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   12Η 

6.  ΚΥΖΙΡΙΔΟΥ ΦΕΛΙΣΙΑ  7Η στον ΑΚΡ. ΔΙΑΔΡΟΜΟ  

7.ΒΑΛΚΑΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 8η στον ΑΚΡ.ΔΙΑΔ.

Κατηγορία ΠΑΙΔΩΝ

8. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ  3Ος στο ΑΤ. ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ,2Ος στο ΣΥΓΧΡ. ΤΡΑΜΠ. 5Ος                                                                                                                                       ΔΜΤ

9.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ  ΙΩΣΗΦ  1Ος στον ΑΚΡ. ΔΙΑΔΡΟΜΟ, 2Ος στο ΑΤ. ΤΡΑΜΠ. 2Ος                                                                                                                    ΣΥΓΧ.ΤΡΑΜ. 4Ος ΔΜΤ

10.ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ 5η στο ΑΤ. ΤΡΑΜΠ. 1η στο ΣΥΓΧ. ΤΡΑΜΠ. 4Η ΔΜΤ

11.ΣΜΕΡΝΤΑ ΙΑΚΩΒΟΣ 4Ος στο ΑΤ. ΤΡΑΜΠ. 3ος στο ΣΥΓΧ. ΤΡΑΜΠ.  5Ος ΔΜΤ

12. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1Η στο ΑΤ. ΤΡΑΜΠ. 1η στο ΣΥΓΧ.ΤΡΑΜΠ. 3Η ΔΜΤ

13. ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 3ος στο ΑΤ. ΤΡΑΜΠ. 3ος στο ΣΥΓΧ. ΤΡΑΜΠ.   3Ος ΔΜΤ

14.ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ  ΦΩΤΕΙΝΗ  5η στο ΑΤ. ΤΡΑΜΠ.

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΒΑΛΕΡΙΟΣ ΓΚΕΒΟΡΚΙΑΝ      

 

Pin It

Ελάτε σ΄επαφή

Γυμναστήριο

Μιλήστε  μας

Αλληλογραφία

© www.aias-thermaikou.gr - Webmaster Αντώνης Κεραμιδάς